statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo z Mistrzem rundy jesiennej

• autor: marcinglod88, 2013-11-24 21:23

W dniu dzisiejszym nasz drużyna wygrała z liderem naszej ligi GRANITEM Roztoką 0-1. Był to już mecz rozegrany awansem z rundy rewanżowej.

Po dość pechowej porażce w ubiegłym tygodniu w Jedlinie Zdroju gdzie przez większość meczu prowadziliśmy 0-1 by ostatecznie przegrać 2-1 nasza drużyna podeszła bardzo zmotywowana do dzisiejszego meczu. Nasi zawodnicy chcieli szybko odegrać się po tej porażce i poprawić sobie humory przed przerwą zimową. Okazja była ku temu znakomita gdyż GRANIT po pierwszej rundzie zajmował 1 miejsce w naszej lidze.

Co do meczu to było bardzo wyrównane spotkanie, przez większość czasu gra toczyła się w środku pola. Na początku drugiej połowy nakreśliła się przewaga gospodarzy jednak nasza drużyna przetrzymała te ataki by w 80 minucie zadać decydujący cios przeciwnikowi. Strzelcem jedynej bramki był Marcin Tutka.

Tym samym UNIA udanie zrewanżowała się GRANITOWI za porażkę w pierwszej kolejce, kiedy to ulegliśmy na własnym stadionie 0-2.

Był to już ostatni mecz w tym roku. Nasza drużyna zajmuje 6 lokatę z dorobkiem 26 pkt.

Wszystkich sympatyków zapraszamy na wiosnę jednocześnie dziękujemy za wsparcie przez całą rundę.