Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 333, wczoraj: 341
ogółem: 1 523 471
statystyki szczegółowe
Meczem u "siebie" z drużyną DABRO-BAU Makowice rozpocznie nasza drużyna nowy sezon 2016/2017 w rozgrywkach o mistrzostwo kl. "A". Mecz odbędzie się 13.08.2016 (SOBOTA!!!) roku o godz. 17.00. W nowym sezonie mecze klasy "A" będą mogły się odbywać w soboty i Zarząd Klubu zdecydował, że nasza drużyna będzie rozgrywać swoje mecze jako gospodarz w SOBOTY!
W rozwinięciu pełny terminarz nowego sezonu 2016/2017
Kolejka 1 |
Darbor Bolesławice | - | Błękitni Słotwina | |
Ślężanka Tąpadła | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Wenus Nowice | - | Czarni Sieniawka | |
Unia Jaroszów | - | Płomień Makowice | 13.08.16 – 17:00 |
Zieloni Mrowiny | - | Zryw Łażany | |
LKS Wiśniowa | - | Delta Słupice | |
Herbapol Stanowice | - | Granit Roztoka |
Kolejka 2 |
Błękitni Słotwina | - | Granit Roztoka | |
Delta Słupice | - | Herbapol Stanowice | |
Zryw Łażany | - | LKS Wiśniowa | |
Płomień Makowice | - | Zieloni Mrowiny | |
Czarni Sieniawka | - | Unia Jaroszów | 20.08.16 – 17:00 |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Wenus Nowice | |
Darbor Bolesławice | - | Ślężanka Tąpadła |
Kolejka 3 |
Ślężanka Tąpadła | - | Błękitni Słotwina | |
Wenus Nowice | - | Darbor Bolesławice | |
Unia Jaroszów | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | 27.08.16 – 17:00 |
Zieloni Mrowiny | - | Czarni Sieniawka | |
LKS Wiśniowa | - | Płomień Makowice | |
Herbapol Stanowice | - | Zryw Łażany | |
Granit Roztoka | - | Delta Słupice |
Kolejka 4 |
Błękitni Słotwina | - | Delta Słupice | |
Zryw Łażany | - | Granit Roztoka | |
Płomień Makowice | - | Herbapol Stanowice | |
Czarni Sieniawka | - | LKS Wiśniowa | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Zieloni Mrowiny | |
Darbor Bolesławice | - | Unia Jaroszów | 03.09.16 – 17:00 |
Ślężanka Tąpadła | - | Wenus Nowice |
Kolejka 5 |
Wenus Nowice | - | Błękitni Słotwina | |
Unia Jaroszów | - | Ślężanka Tąpadła | |
Zieloni Mrowiny | - | Darbor Bolesławice | |
LKS Wiśniowa | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Herbapol Stanowice | - | Czarni Sieniawka | |
Granit Roztoka | - | Płomień Makowice | |
Delta Słupice | - | Zryw Łażany |
Kolejka 6 |
Błękitni Słotwina | - | Zryw Łażany | |
Płomień Makowice | - | Delta Słupice | |
Czarni Sieniawka | - | Granit Roztoka | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Herbapol Stanowice | |
Darbor Bolesławice | - | LKS Wiśniowa | |
Ślężanka Tąpadła | - | Zieloni Mrowiny | |
Wenus Nowice | - | Unia Jaroszów |
Kolejka 7 |
Unia Jaroszów | - | Błękitni Słotwina | |
Zieloni Mrowiny | - | Wenus Nowice | |
LKS Wiśniowa | - | Ślężanka Tąpadła | |
Herbapol Stanowice | - | Darbor Bolesławice | |
Granit Roztoka | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Delta Słupice | - | Czarni Sieniawka | |
Zryw Łażany | - | Płomień Makowice |
Kolejka 8 |
Błękitni Słotwina | - | Płomień Makowice | |
Czarni Sieniawka | - | Zryw Łażany | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Delta Słupice | |
Darbor Bolesławice | - | Granit Roztoka | |
Ślężanka Tąpadła | - | Herbapol Stanowice | |
Wenus Nowice | - | LKS Wiśniowa | |
Unia Jaroszów | - | Zieloni Mrowiny |
Kolejka 9 |
Zieloni Mrowiny | - | Błękitni Słotwina | |
LKS Wiśniowa | - | Unia Jaroszów | |
Herbapol Stanowice | - | Wenus Nowice | |
Granit Roztoka | - | Ślężanka Tąpadła | |
Delta Słupice | - | Darbor Bolesławice | |
Zryw Łażany | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Płomień Makowice | - | Czarni Sieniawka |
Kolejka 10 |
Błękitni Słotwina | - | Czarni Sieniawka | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Płomień Makowice | |
Darbor Bolesławice | - | Zryw Łażany | |
Ślężanka Tąpadła | - | Delta Słupice | |
Wenus Nowice | - | Granit Roztoka | |
Unia Jaroszów | - | Herbapol Stanowice | |
Zieloni Mrowiny | - | LKS Wiśniowa |
Kolejka 11 |
LKS Wiśniowa | - | Błękitni Słotwina | |
Herbapol Stanowice | - | Zieloni Mrowiny | |
Granit Roztoka | - | Unia Jaroszów | |
Delta Słupice | - | Wenus Nowice | |
Zryw Łażany | - | Ślężanka Tąpadła | |
Płomień Makowice | - | Darbor Bolesławice | |
Czarni Sieniawka | - | Cukrownik/Polonia Pszenno |
Kolejka 12 |
Błękitni Słotwina | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Darbor Bolesławice | - | Czarni Sieniawka | |
Ślężanka Tąpadła | - | Płomień Makowice | |
Wenus Nowice | - | Zryw Łażany | |
Unia Jaroszów | - | Delta Słupice | |
Zieloni Mrowiny | - | Granit Roztoka | |
LKS Wiśniowa | - | Herbapol Stanowice |
Kolejka 13 |
Herbapol Stanowice | - | Błękitni Słotwina | |
Granit Roztoka | - | LKS Wiśniowa | |
Delta Słupice | - | Zieloni Mrowiny | |
Zryw Łażany | - | Unia Jaroszów | |
Płomień Makowice | - | Wenus Nowice | |
Czarni Sieniawka | - | Ślężanka Tąpadła | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Darbor Bolesławice |
Kolejka 14 |
Błękitni Słotwina | - | Darbor Bolesławice | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Ślężanka Tąpadła | |
Czarni Sieniawka | - | Wenus Nowice | |
Płomień Makowice | - | Unia Jaroszów | |
Zryw Łażany | - | Zieloni Mrowiny | |
Delta Słupice | - | LKS Wiśniowa | |
Granit Roztoka | - | Herbapol Stanowice |
Kolejka 15 |
Granit Roztoka | - | Błękitni Słotwina | |
Herbapol Stanowice | - | Delta Słupice | |
LKS Wiśniowa | - | Zryw Łażany | |
Zieloni Mrowiny | - | Płomień Makowice | |
Unia Jaroszów | - | Czarni Sieniawka | |
Wenus Nowice | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Ślężanka Tąpadła | - | Darbor Bolesławice |
Kolejka 16 |
Błękitni Słotwina | - | Ślężanka Tąpadła | |
Darbor Bolesławice | - | Wenus Nowice | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Unia Jaroszów | |
Czarni Sieniawka | - | Zieloni Mrowiny | |
Płomień Makowice | - | LKS Wiśniowa | |
Zryw Łażany | - | Herbapol Stanowice | |
Delta Słupice | - | Granit Roztoka |
Kolejka 17 |
Delta Słupice | - | Błękitni Słotwina | |
Granit Roztoka | - | Zryw Łażany | |
Herbapol Stanowice | - | Płomień Makowice | |
LKS Wiśniowa | - | Czarni Sieniawka | |
Zieloni Mrowiny | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Unia Jaroszów | - | Darbor Bolesławice | |
Wenus Nowice | - | Ślężanka Tąpadła |
Kolejka 18 |
Błękitni Słotwina | - | Wenus Nowice | |
Ślężanka Tąpadła | - | Unia Jaroszów | |
Darbor Bolesławice | - | Zieloni Mrowiny | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | LKS Wiśniowa | |
Czarni Sieniawka | - | Herbapol Stanowice | |
Płomień Makowice | - | Granit Roztoka | |
Zryw Łażany | - | Delta Słupice |
Kolejka 19 |
Zryw Łażany | - | Błękitni Słotwina | |
Delta Słupice | - | Płomień Makowice | |
Granit Roztoka | - | Czarni Sieniawka | |
Herbapol Stanowice | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
LKS Wiśniowa | - | Darbor Bolesławice | |
Zieloni Mrowiny | - | Ślężanka Tąpadła | |
Unia Jaroszów | - | Wenus Nowice |
Kolejka 20 |
Błękitni Słotwina | - | Unia Jaroszów | |
Wenus Nowice | - | Zieloni Mrowiny | |
Ślężanka Tąpadła | - | LKS Wiśniowa | |
Darbor Bolesławice | - | Herbapol Stanowice | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Granit Roztoka | |
Czarni Sieniawka | - | Delta Słupice | |
Płomień Makowice | - | Zryw Łażany |
Kolejka 21 |
Płomień Makowice | - | Błękitni Słotwina | |
Zryw Łażany | - | Czarni Sieniawka | |
Delta Słupice | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Granit Roztoka | - | Darbor Bolesławice | |
Herbapol Stanowice | - | Ślężanka Tąpadła | |
LKS Wiśniowa | - | Wenus Nowice | |
Zieloni Mrowiny | - | Unia Jaroszów |
Kolejka 22 |
Błękitni Słotwina | - | Zieloni Mrowiny | |
Unia Jaroszów | - | LKS Wiśniowa | |
Wenus Nowice | - | Herbapol Stanowice | |
Ślężanka Tąpadła | - | Granit Roztoka | |
Darbor Bolesławice | - | Delta Słupice | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Zryw Łażany | |
Czarni Sieniawka | - | Płomień Makowice |
Kolejka 23 |
Czarni Sieniawka | - | Błękitni Słotwina | |
Płomień Makowice | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Zryw Łażany | - | Darbor Bolesławice | |
Delta Słupice | - | Ślężanka Tąpadła | |
Granit Roztoka | - | Wenus Nowice | |
Herbapol Stanowice | - | Unia Jaroszów | |
LKS Wiśniowa | - | Zieloni Mrowiny |
Kolejka 24 |
Błękitni Słotwina | - | LKS Wiśniowa | |
Zieloni Mrowiny | - | Herbapol Stanowice | |
Unia Jaroszów | - | Granit Roztoka | |
Wenus Nowice | - | Delta Słupice | |
Ślężanka Tąpadła | - | Zryw Łażany | |
Darbor Bolesławice | - | Płomień Makowice | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Czarni Sieniawka |
Kolejka 25 |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Błękitni Słotwina | |
Czarni Sieniawka | - | Darbor Bolesławice | |
Płomień Makowice | - | Ślężanka Tąpadła | |
Zryw Łażany | - | Wenus Nowice | |
Delta Słupice | - | Unia Jaroszów | |
Granit Roztoka | - | Zieloni Mrowiny | |
Herbapol Stanowice | - | LKS Wiśniowa |
Kolejka 26 |
Błękitni Słotwina | - | Herbapol Stanowice | |
LKS Wiśniowa | - | Granit Roztoka | |
Zieloni Mrowiny | - | Delta Słupice | |
Unia Jaroszów | - | Zryw Łażany | |
Wenus Nowice | - | Płomień Makowice | |
Ślężanka Tąpadła | - | Czarni Sieniawka | |
Darbor Bolesławice | - | Cukrownik/Polonia Pszenno |
Dane do przelewu:
Jaroszowski Klub Sportowy
"UNIA" Jaroszów
58-120 Jaroszów
nr. konta: 43 1090 2343 0000 0005 9800 1204
BZWBK Bank Zachodni, oddział w Strzegomiu
NIP: 884-186-75-23
Sokół Kostrza | 1:10 | UNIA Jaroszów |
2022-11-05, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
B-klasa » Wałbrzych | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 12 | |||||||||||||||
|